04
medGate MIP
Yeni nesil görüntülemede son nokta!

MedGate MIP yüksek teknolojik özelliğe sahip olan yeni medikal görüntü kaydedici ve aktarıcıdır.

Rigit ve flexible endoskopların taşıyıcı arabasında kullanılabilecek boyuttadır. Ayaklığı ile endoskop taşıyıcı arabanın raflarına koyulabilir veya hareketli yönlendirilebilir askı kolu ile bağımsız kullanılabilir.

medGate MIP, ileri teknoloji görüntü kayıt edici:

Yeni nesil görüntülemede son nokta!

Kapasite sınırı mevcut ürünler ile olan internal hardisk ile sınırsız tercihe bağlıdır. Resim ve video kayıtları bluetooth ayak pedalı veya dokunmatik ekran ile gerçekleştirebilmektedir. Özel komut butonları ile bu görevi seçimli olarak da yerine getirebilmektedir.

Kayıt edilen videolar tüm işletim sistemleri ile uyumlu olup özel bir codec tercih etmez. Farklı ortamlara canlı görüntü transferi sağlayabilmektedir. Tüm masaüstü bilgisayarlar, notebook, tablet ve akıllı telefonlarda canlı yayın izleme imkanı sunar. GPRS ve WiFi üzerinden veri transferi ve canlı yayın yapabilecek dijital veri platformuna sahiptir.

Analog ve dijital birçok sinyal girişini destekleyen medGate MIP yeni nesil ve eski video processorlerle uyumludur. HL7 ve Dicom uyumlu olan MedGate MIP hastane otomasyon sistemlerine birden fazla yöntemle entegre olabilmektedir. USB portları ile kablosuz mouse/klavye ve veri depolama aygıtlarının tümünü kullanabilmektedir.


  • Multitouch ekran

  • Bluetooth ve WiFi anten

  • Ekran açı kolu

  • Kompakt alüminyum gövde (dezenfektan ilesilinebilir.)

medGate MIP, ileri teknoloji görüntü kayıt edici:

MedGate MIP trolley holder, endoskopi taşıma arabalarına kolayca monte edilerek, kontaminasyonu en aza indiren ergonomik bir aksesuardır.

Ekrandan randevulu hasta seçimi veya MedGate Server üzerinden yönlendirilmiş hastaları seçmek suretiyle hızlı işlem yapabilmektedir. Networkden bağımsız olarak kendi üzerinde arşivleme yapabilmektedir. Mikrofon girişi ile sesli kayıt imkanı sağlamaktadır.

medGate foot switch FS9010-2-BLE
  • İkili ayak pedalı içerir.

  • İki adet pil ile çalışır.

  • Tüm medGate BLE ileuyumludur.

  • Aynı anda hem resim hem video çekebilir.